Eline is De Mol!
Gebruikersavatar

passant13 feb 2017, 23:53

 3
Na de discussie tss Annelies en Eline over wie het hoogste bedrag mocht verdedigen bij het zingen zegt Sam : "Annelies hak de knoop eens door." Dus Sam heeft meer vertrouwen in Annelies.
Gebruikersavatar

Noptje14 feb 2017, 01:02

 181
passant schreef:Na de discussie tss Annelies en Eline over wie het hoogste bedrag mocht verdedigen bij het zingen zegt Sam : "Annelies hak de knoop eens door." Dus Sam heeft meer vertrouwen in Annelies.
Of dat is gewoon omdat Annelies aanschouwd wordt als de moeder figuur van de groep, alsook de oudste deelnemer is.
Gebruikersavatar

masterveecee15 feb 2017, 12:45

 3547  Sven
Kan ze ook niet het beste zingen van de 3?
Gebruikersavatar

jan-willem.carpentier15 feb 2017, 15:56

 35
Jup, zoals ik in een ander topic al postte, is het goed zichtbaar dat zowel Annelies als Sam bij de repetitie met de koorleider snel doorhebben dat Eline niet zo goed kan zingen als ze dachten.

De kijker kon dit ook snel horen 🙂

Sam zegt tegen Annelies: "hak de knoop door" omdat hij de hete aardappel wil doorschuiven en vindt dat Annelies beter kan zingen. Annelies kiest de laagste inzet voor Eline, hetgeen haar ook onverdacht maakt.

Dat Eline zichzelf een hogere inzet probeert aan te praten is ofwel verdacht gedrag, ofwel is haar ego gekrenkt nopens haar zangtalent.